Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wojciecha w Nidzicy

ul. Młynarska 12, 13-100 Nidzica, tel. 89 625 29 12

Ogłoszenia duszpasterskie

  XVII Niedziela Zwykła – 26. 07. 2015 r.

   1. W sobotę, 1 sierpnia,  po mszy św. sprawowanej o godz. 13 00, na trasę Warmińskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę wyruszy grupa Sasinia Nidzica. Otoczmy pielgrzymujących swoją modlitwą. Bardzo prosimy, aby chętni do pielgrzymowania zgłaszali się do Ks. Pawła do czwartku. Plecaki można zdawać w piątek w salce katechetycznej przy bibliotece parafialnej w godz. 16 00 – 18 00 i 18 30 - 19 00. Na spotkanie z Pielgrzymami w Częstochowie wyjedzie z Nidzicy autokar. Wyjazd nastąpi  w środę 12 sierpnia o godz. 3 30 spod plebanii. Koszt dla wyjeżdżających z Nidzicy – 60 zł. Zapisywać się można w kancelarii parafialnej lub zakrystii kościoła. Ofiary zbierane dziś przed kościołem do puszek przeznaczone są na pomoc w zorganizowaniu Pielgrzymki do Częstochowy.
   2. W tym tygodniu przypada  I-sza sobota miesiąca. Z tej racji o godz. 10 00 odprawiona zostanie msza św. w intencjach Rodziny Radia Maryja, a po niej modlitwy adoracyjne.
   3. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone zostaną na potrzeby prac prowazonych przy naszym kościele.
  4. Przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” z wkładką „Posłańca Warmińskiego”. W numerze tym polecamy szczególnie wywiad z kard. Gerhardem Mullerem, prefektem Kongregacji Doktryny Wiary, o Komunii św. dla osób rozwiedzionych żyjących w powtórnym związku. Cena – 5.00 zł        
  5. Informujemy, że wyjazd dzieci z naszej parafii na kolonie Caritas do Rybak nastąpi w dniu 1 sierpnia, w sobotę, o godz. 9 30. Zbiórka dzieci przy Stacji Caritas – ul. Młynarska 12. Dodatkowe informacje w sprawie kolonii można uzyskać w Stacji Caritas w godzinach urzędowania.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi Parafianie: Stanisław Czubkowski  – zam. przy ul. XXX-lecia oraz Stefania Sterbicka – zam. przy ul. Kościuszki. Polecając Ich Miłosierdziu Bożemu módlmy się wspólnie: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Msze Święte

 


NIEDZIELA

7:00 8:30 10:00 11:30 13:00 18:00

PON-SOB
6:30 7:00 18:00

Pozostałe nabożeństwa


Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy-środy po Mszy św. o godz. 18.00


Galeria
Boże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże CiałoBoże Ciało
Korzystając z okazji składamy serdeczne podziękowanie za zaangażowanie w sprawy naszej Parafii, modlitwę oraz ofiary przeznaczone na planowane prace remontowe przy naszym Kościele.