Rzymskokatolicka Parafia świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika w Nidzicy

ul. Młynarska 12, 13-100 Nidzica, tel. 89 625 29 12, e-mail: swiety-wojciech@wp.pl

Intencje

W przypadku zauważenia pomyłki w intencji, przepraszamy i prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie bądź osobiście w kancelarii parafialnej.

CZWARTEK, 16 WRZEŚNIA
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża oraz Cypriana, biskupa

6:30

+ Eugeniusz – 8 r.ś., Wanda KOŁODZIEJSKA – 2 r.ś. oraz Marianna i Jan KIK

7:00

+ Józef ZALEWSKI – 16 greg.

18:00

+ Marianna i Ireneusz WĘGIERSCY

18:00

+ Zenon HAPONIAK (int. od Odnowy w Duchu Świętym)

 

PIĄTEK, 17 WRZEŚNIA

6:30

+ Janina i Albin GRYGO

7:00

+ Stanisław i Mariusz KAMIŃSCY, Józefa (k), Franciszek, Stanisław, Piotr CHOJNACCY

10:00

+ Józef ZALEWSKI – 17 greg.

18:00

+ Czesław (m) SZPRĘGEL

18:00

+ Zygmunt JASZCZUK i zm. rodzice

SOBOTA, 18 WRZEŚNIA
Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika

6:30

+ Romuald PASZKOWSKI

7:00

+ dusze w czyśćcu cierpiące

17:00

W int. Zygmunta i Krystyny SZATKOWSKICH – 50 rocz. ślubu

18:00

+ Bronisława (k) i Włodzimierz SUWIŃSCY

18:00

+ Józef ZALEWSKI – 18 greg.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 WRZEŚNIA

7:00

+ Kazimierz i Władysława (k) RYKOWSCY

8:30

+ Tadeusz i Irena GOLONOWIE

8:30

+ Józef ZALEWSKI – 19 greg.

10:00

+ Józef KOSIŃSKI, zm. z rodziny KOSIŃSKICH i PIOTRKOWSKICH

10:00

+ Zbigniew, Stanisław, Dorota, Leonard ŚWIDERSCY, Władysław i Wacław WIŃSCY

11:30

+ Władysława (k), Jan, Kazimierz ZIELIŃSCY

11:30

+ Józef – 9 r.ś., Halina, Wojciech PAJEWSCY, zm. rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Wiesław SŁUPSKI

11:30

W int. ks. Mateusza (z racji imienin i urodzin)

13:00

+ Ludwik KOWALEWSKI, Michał, Bronisława (k) i Stefan HABA

18:00

+ Eleonora i Piotr DMOCHOWSCY oraz zm. dziadkowie z obojga stron

18:00

+ Stanisława (k) CHMIELEWSKA

PONIEDZIAŁEK, 20 WRZEŚNIA
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Towarzyszy

6:30

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 1 greg.

6:30

+ Henryk ZAŁĘSKI – 30 dzień po pogrzebie

7:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MB dla Apolonii CHMIELEWSKIEJ w 89 rocz. urodzin

18:00

+ Józef ZALEWSKI – 20 greg.

18:00

+ Piotr MYDŁO – 1 r.ś.

WTOREK, 21 WRZEŚNIA
Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

6:30

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 2 greg.

6:30

+ Grażyna KAMIENIECKA – 30 dzień po pogrzebie

7:00

+ Józef ZALEWSKI – 21 greg.

18:00

+ Antoni, Kamil, Czesław, Genowefa SOWIŃSCY oraz zmarli z rodz. PRZYBOROWSKICH

18:00

+ Florentyna i Władysław oraz ich zm. rodzice i rodzeństwo

ŚRODA, 22 WRZEŚNIA

6:30

O Boże błog. i opiekę NMP dla Ewy i Piotra w 58 rocz. ślubu i urodzin

7:00

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 3 greg.

18:00

+ Krzysztof, Teresa, Tadeusz KUCIŃSCY

18:00

+ Józef ZALEWSKI – 22 greg.

CZWARTEK, 23 WRZEŚNIA
 Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, zakonnika

6:30

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 4 greg.

7:00

+ Józef ZALEWSKI – 23 greg.

18:00

+ Józef ZAKRZEWSKI oraz Antoni

18:00

+ Paweł CYRKIEL – 1 r.ś.

 

PIĄTEK, 24 WRZEŚNIA

6:30

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 5 greg.

7:00

+ Władysław KOKOSZKO i zm. z rodziny KOKOSZKO

10:00

+ Maria WŁODZIMIROW

18:00

+ Józef ZALEWSKI – 24 greg.

18:00

+ Irena KOLINKO – 21 r.ś. oraz zm. rodzice i rodzeństwo z obojga stron

SOBOTA, 25 WRZEŚNIA
Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej we Fromborku

6:30

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 6 greg.

6:30

+ Piotr Zygmunt SZATKOWSKI – 30 dzień po pogrzebie

7:00

O Boże błog. i opiekę NMP dla rodziny MELLERÓW i WÓJCIKÓW

18:00

+ Janina i Bronisław OGIEJKO, Grażyna i Roman ANTOŃCZYK

18:00

+ Józef ZALEWSKI – 25 greg.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 WRZEŚNIA

7:00

+ Elżbieta, Czesława (k), Stanisław, Elżbieta BIENIAS, Waldemar, Melania i Henry DOMINIK

7:00

+ Julian GOŁĘBIEWSKI – 7 greg.

8:30

O Boże błog. i opiekę NMP dla Heleny DOWNAR

8:30

+ Józef ZALEWSKI – 26 greg.

10:00

W int. dzieci dostępujących łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych

11:30

+ Kazimierz PESTA – 12 r.ś. oraz zm. rodzice z obojga stron

11:30

+ Jolanty (m) ŻYWICKI – 2 r.ś.

13:00

Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę NMP dla Katarzyny i Michała w 3 rocz. ślubu

13:00

W 50 rocz. urodzin Wojciecha – dziękczynna za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę NMP, potrzebne łaski i zdrowie

18:00

+ Stanisława (k) CHMIELEWSKA

 

Msze Święte

NIEDZIELA

7:00
8:30
10:00 (chrzty w II i IV niedzielę m-ca)
11:30 (z udziałem młodzieży)
13:00 (z udziałem dzieci)
18:00

PONIEDZIAŁEK-SOBOTA

6:30
7:00

10:00 (w piątki i pierwsze soboty m-ca)
18:00

Pozostałe nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek, 17:00-18:00

Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
środa po Mszy o 18:00

Nabożeństwo ku czci św. Józefa
19. dnia miesiąca po Mszy o 18:00

Nowenna Gietrzwałdzka
27. dnia miesiąca o 17:30